Rzeźbiarz

Image
Teatr DAR przedstawienie "Walka dobra ze złem"

„Rzeźbiarz” opowiada o rozwijaniu darów i talentów, które otrzymaliśmy. Czasami w tej wędrówce poprzez nieznane możemy się natknąć na „złodziei darów”, którzy chcą nas ograbić z tego, co dostaliśmy. Czy wygramy tę walkę...? To zależy od tego, jakie mamy serce, komu zaufamy, jakich wyborów dokonamy, w jakim kierunku patrzymy i gdzie kierujemy nasze kroki. 

Bardzo widowiskowy i wymowny spektakl, w którym wykorzystano techniki mimiczne, taniec, szczudła i ogień. 

Spektakl ten wystawiany był przez nasz teatr w kraju i za granicą m.in. podczas Igrzysk Olimpijskich 2004 r. w ramach „Domu Polskiego” w Atenach, gdzie cieszył się dużym uznaniem.

Spektakl obecnie nie jest wystawiany